Tam Otomatik

Cami Isıtma Sistemi

Camilerde kışın zor günlerinde kalorifer petekleri ve klimaların faktörü azalmaktadır. Camilerin genellikle geniş olması ve tavan yüksekliği de göz önüne alındığında ısıtmanın zor olduğu bir gerçek. Cami yerden ısıtma sistemleri maliyet ve estetik bakımından daha avantajlı olmaktadır.

Kalorifer petekleri ve klima sistemleri ile ısıtma maliyetli ve zor olmaktadır. Cami ısıtma sistemleri ısıtma konusunda yetersiz kalabilmektedir. Cami alttan ısıtma sistemleri ile artık cami ısıtma işlemi daha kolay yapılmaktadır. Zeminde parke ya da halı altına kurulan cami halı altı ısıtma sistemleri fiyatları birçok cami için kolaylık ve tasarruf sağlamaktadır.

Cami Altı Isıtma

Camiler geniş alanlara ve yüksekliğe sahip olması nedeni ile ısıtması zor olan ibadethanelerdir. Cami halı altı ısıtma sistemimiz ile camiler çok daha kolay ve ekonomik şekilde ısınır. Camiler için tasarruf çok önemli bir husustur.

Cami ısıtma sistemleri olarak klima ya da doğalgaz ya da kömür kullanılan camiler için maliyet daha fazla olmaktadır. Cami alttan ısıtma sistemleri fiyatları daha uygun olması nedeni ile daha fazla tercih edilmektedir.

Yaklaşık %50 civarında tasarruf sağlayan cami yerden ısıtma sistemleri fiyatları birçok cami tarafından cazip karşılanmakta ve tercih edilmektedir. Cami ısıtma sessiz pano sistemleri kurulumu kolay bakım maliyeti az olan ürünlerdir. Maliyet ve tasarruf konusunda çok avantajlı olan cami halı ısıtma sistemleri fiyatları cazip olmasının yanı sıra sistem camideki ısının eşit şekilde dağılmasını sağlayarak ısı kaybını önlemektedir.

Ekonomik çözümler sunan cami yerden ısıtma sistemleri birçok cami tarafından tercih edilmektedir. Kurulumu ve montajı kolay olan aynı zamanda bakım maliyetleri az olan cami yerden ısıtma sistemleri camiler için ideal sistemlerin başında gelmektedir. Camiler tarafından kullanımı hızla yayılan ve ısı çözümleri arasında favori bir hale gelen cami yerden ısıtma sistemleri ısı, enerji ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Sizi Arayalım