Tam Otomatik

Parkı Altı Isıtma Sistemi

Parke altı ısıtma sistemi maliyeti düşük olan ve bakım masrafları daha az olan yeni teknoloji bir sistemdir.

Hızla büyüyen inşaat sektöründe yeniliklerde beraberinde gelmekte ve evler ya da işyerleri için kullanılan birçok sistem teknolojik yeniliklere maruz kalmaktadır. Birçoğu avantaj olan bu yenilikler hayatımızın her alanında olduğu gibi inşaat ve dekorasyon gibi alanlarda da kendini göstermektedir. Evlerimizde ısınmak için kullandığımız kalorifer petekleri yavaş yavaş yerini parke altı yerden ısıtma sistemlerine bırakmaktadır. Yerden ısıtma sistemleri artık birçok ev ve işyerinde kullanılmaya başlandı. Yerden ısıtma sistemi kullanım bakımından avantaj sağlayan ve ısının sadece bir köşede değil evin tabanında her yerde olmasını sağlayan bir sistemdir.

Rexva Karbon Film kullanılarak hazırlanan ısıtma sistemleri tasarruf sağlaması nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir.

Halı Altı Isıtma

Kolay kurulumu sayesinde evlerin iç dizaynının yapım aşamasında kurulan parke altı ısıtma birçok ev tarafından tercih edilmektedir. Parke altının yanı sıra halı altında da döşenebilmektedir. Tercihe göre duvarlarda ya da tavanlarda da kullanılan yerden ısıtma sistemleri teknolojik olması bakımından kolay kurulur ve tasarruf sağlar. Enerji tüketimini azaltarak ev sahiplerine daha az maliyet fırsatı sunuyor. Yerden ısıtma sistemleri ile evin her tarafının ısınması sağlanır. Isının yerden verilmesi sayesinde tabanın soğuk kalması önlenir ve evlerin en büyük sorunu olan soğuk tabanlar artık tarih oluyor.

İşyerlerinde ve camilerde de kullanılan bu sistemler gün geçtikçe yaygınlaşmakta ve kullanımı artmaktadır. Yerden ısıtma sistemleri ile birçok kişi tasarruf sağlıyor ve ısınmanın tadını çıkarıyor. Dayanıklı parkenin altına döşenebilen yerden ısıtma sistemleri cami, ev, işyeri, kafe, okul gibi birçok faaliyet alanında kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Yerden ısıtma sistemleri tasarruf ve maliyet ile daha iyi ısınma bakımından tercih edilmektedir.

Sizi Arayalım