Cami Isıtma, Parke Altı Isıtma ve Cami Halısı Kaplama Hizmetleri

Özgüven Isıtma Sistemleri

Arıza yapması ve kopma olmaması, özel su geçirmez yüzeye sahip olması, ucuz ısıtma maliyetiyle ekonomik fayda sağlaması, yıllık bakım gerektirmemesi ve saymakla bitmeyen avantajlarla cemaatleri kattığımız konforla camilere gelmeye teşvik ediyoruz. Öz güven firması yaptığı sistemlere 2 yıl garanti koşulu sağlamaktadır. Sistemlerinde kablolama ve yapıştırma, keçe yalıtımı, dijital tam otomatik panosu ve montaj ücretin de fiyatlarına katmaktadır. Öz güven sistemleri parke altı ısıtma sistemleriyle de günümüz teknolojisini evlerinizde, işyerlerinizde hizmet olarak sağlar. Yapılan sistemlerde uygulamalar yapmak, çalıştırmak çok kolay ve sorunsuzdur.

Camii, İslam dininde ibadet mekânıdır. Camiiler her gün kılınan vakit namazlarımızın dışında da bayram, cuma namazlarında cemaat camiyi doldurur. İbadet için secdeye varırız. Ellerimizi rahmet için açar. Dualarla Allah( C.C) sığınırız. İşte camilerimiz yoğun ve sürekli Müslümanların ziyaretinde bulunduğu kutsal mekânlarda cemaati dış etkenlerden korumak daha huzurlu ibadet etmesini sağlamak için özgüven ısıtma sistemleri var.

Öz güven ısıtma sistemleri cemaati huzur içinde ibadet etmesi için geliştirdiği son teknolojilerle korur. Karbon film teknolojisiyle sıcak ortamı muhafaza eder. Karbon film avantajları şunlardır. Her yeri eşit ve daha hızlı ısıtmasıdır. Ekonomik elektrik tüketimi sağlamasıdır, Elektronik merkezi kontrol sistemi (otomasyon) sistemiyle güvenli ve kontrol edilebilir olmasıdır.

Geniş teknik servis ağıyla yetkili personellerimizle doğabilecek her konuda sorun ve iletişim için 7/24 hazır beklemektedir. Öz güven müşterilerine itibar ve rahatlık temin eder. Çevrenizdeki camilerden cemaatleri camiinize her vakit ibadet etmeye geldiklerini göreceksiniz. Vaazlarınızda cemaatinizin huzurlu, mutlu ve güvende bakışlarını hissedeceksiniz. Dışarısı soğuk olacak ama camiinizin halıları sıcak ve yerinizin havası öz güven sistemleri sayesinde değişecektir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimize www.ozguvenisitmasistemleri.com adresinden ulaşabilir. Rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Geniş referans ağımız ve servislerimizle cemaatlerimizi ısıtmaya devam edeceğiz.